Mēs

Zigmārs Reklaitis
Valdes priekšsēdētājs, Partneris

15 gadu pieredze ES finansējuma piesaistē, uzņēmumu finanšu plānu sastādīšanā un analīzē, kā arī projektu vadībā. Strādājot konsultāciju uzņēmumos, piesaistījis vairāk kā EUR 130 miljonu finansējuma daudziem Latvijā vadošiem uzņēmumiem savās nozarēs - kokapstrādē, metālapstrādē, pārtikas rūpniecībā un loģistikā. Papildus tam darbojas kā Eiropas lielākā enerģētikas start-up uzņēmumu akseleratora Eiropā InnoEnergy pārstāvis Latvijā.

E-pasts: zigmars@excap.lv

Andris Keziks
Valdes loceklis, Partneris

Korporatīvo finanšu speciālists uzņēmumu pārdošanas, apvienošanās un kapitāla piesaistes darījumos. Strādājot privātā kapitāla ieguldījumu sabiedrībā Lords LB, Lietuva un investīciju bankās Dresdner Kleinwort, Krievija un AXIO Capital, Latvija iegūta pieredze enerģētikas, infrastruktūras, vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības, pārtikas rūpniecības, loģistikas, azartspēļu, un pakalpojumu nozarēs.

E-pasts: andris@excap.lv

Kārlis Brils
Valdes loceklis

Astoņu gadu pieredze ES fondu projektu plānošanā un ieviešanā, tai skaitā, četrus gadus konsultējot komersantus JIC biznesa inkubatorā Jelgavā. Astoņu gadu pieredze finanšu analīzē, darījumu strukturēšanā un ieguldījumu uzraudzībā strādājot SIA Expansion Capital AIFP.

E-pasts: karlis@excap.lv

Partneris