Expansion Capital    

Mēs

Zigmārs Reklaitis
Valdes priekšsēdētājs, Partneris

15 gadu pieredze ES finansējuma piesaistē, uzņēmumu finanšu plānu sastādīšanā un analīzē, kā arī projektu vadībā. Strādājot konsultāciju uzņēmumos, piesaistījis vairāk kā EUR 130 miljonu finansējuma daudziem Latvijā vadošiem uzņēmumiem savās nozarēs - kokapstrādē, metālapstrādē, pārtikas rūpniecībā un loģistikā. Papildus tam darbojas kā Eiropas lielākā enerģētikas start-up uzņēmumu akseleratora Eiropā InnoEnergy pārstāvis Latvijā.

E-pasts: zigmars@excap.lv


Andris Keziks
Valdes loceklis, Partneris

Korporatīvo finanšu speciālists uzņēmumu pārdošanas, apvienošanās un kapitāla piesaistes darījumos. Strādājot privātā kapitāla ieguldījumu sabiedrībā Lords LB, Lietuva un investīciju bankās Dresdner Kleinwort, Krievija un AXIO Capital, Latvija iegūta pieredze enerģētikas, infrastruktūras, vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības, pārtikas rūpniecības, loģistikas, azartspēļu, un pakalpojumu nozarēs.

E-pasts: andris@excap.lv


Kārlis Brils
Valdes loceklis

Astoņu gadu pieredze ES fondu projektu plānošanā un ieviešanā, tai skaitā, četrus gadus konsultējot komersantus JIC biznesa inkubatorā Jelgavā. Astoņu gadu pieredze finanšu analīzē, darījumu strukturēšanā un ieguldījumu uzraudzībā strādājot SIA Expansion Capital AIFP.

E-pasts: karlis@excap.lv


Ēriks Fricsons
Investīciju direktors, Partneris

Darbība investīciju veikšanā 11 gadus, vadošos amatos finanšu sektorā astoņus gadus. Vadīts enerģētikas investīciju fonds AS Energokapital un veiktas investīcijas siltuma un elektrības ražošanā un pārvadē (SIA Preiļu Siltums, SIA Brocēnu Enerģija, SIA SM Energo, AS Sātiņi Energo LM) EUR 22 miljonu apmērā. Veicis investīcijas inerto materiālu pārstrādē (SIA Sātiņi LM), investīcijas būvmateriālu ražošanā (SIA Baltijas Betons grupa, tagad SIA Skonto PREFAB), nekustamā īpašuma attīstīšanā (SIA Magdelēnas nami, tagad pieder SIA Vastint Latvia). Valdes loceklis, atbildīgs par attīstību un finanšu vadīšanu cementa ražošanas uzņēmumā SIA Cemex, kā arī alkohola vairuma un mazumtirdzniecības uzņēmumā SIA Bravo.

E-pasts: eriks@excap.lv


Partneris